Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery

پیشگامان تاسیسات خاورمیانه دارنده گواهینامه ISO 14001 و ISO9001 در تضمین مدیریت و تامین تجهیزات فعالیت خود را این گونه آغاز نمود:
* 1359 مدیران شرکت پیشگامان با اجرا سیستمهای حرارتی و برودتی در بخش تاسیسات ، فعالیت اولیه خود را آغاز نمودند.
* 1360 همگام با انجام امور اجرایی تاسیسات ، تولید انواع اتصالات فشار قوی و جوشی را به عنوان اولین سازنده داخلی با مارک تجاری SGF آغاز نمود گردید.
* 1362 تاسیس شرکت صنایع گرمایشی خراسان و اخذ رتبه گروه 4 سازمان برنامه و بودجه در تولیدات ادوات گرمایشی و اتصالات.
* 1364 آغاز فعالیت بازرگانی خارجی و داخلی با واردات انواع لوازم و تجهیزات تاسیساتی ، قطعات منفصله مشعل و سیستم های حرارتی و برودتی .
* 1370 خرید بخشی از سهام شرکت تولیدی صنعتی گرم ایران ( از بزرگترین تولید کنندگان داخلی مشعل ) و مشارکت در تولید انواع مشعل تا ظرفیت 10/000/000 کیلو کالری ، رادیاتورهای آلومینیومی شوفاژ ، پکیج و فیلتر گاز ... .
* 1375 تاسیس همزمان 2 واحد (بازرگانی رامش) در خصوص واردات انبوه ماشین آلات صنعتی بصورت تخصص ، از اروپا ، آمریکای شمالی و روسیه همگام با تامین مواد اولیه کارخانجات.
* 1378 تاسیس شعبه بازرگانی در کانادا بنام RTL به منظور پشتیبانی فنی و گسترش ارتباط بین المللی.
* 1378 اجرای طرحی جامع جهت آموزش مدرن و مدون سرویسکاران صنعت تاسیسات کشور.
* 1379 تاسیس واحد R&D در شرکت پیشگامان به منظور طراحی انواع تجهیزات و لوازم ساختمانی مدرن و صدور سفارش ساخت این تجهزات به سازندگان معتبر بین المللی با اخذ استانداردهای روز دنیا.
* 1380 با توجه به فراگیر شدن مبحث اقتصاد جهانی و تدارک و زمینه سازی پیوستن ایران به (WTO) شرکت پیشگامان نمایندگی انحصاری برخی از بزرگترین و با سابقه ترین توبد کنندگان محصولات حرارتی - برودتی.
* 1382 واردات و توزیع گسترده پکیج های Baxi مشعل های Riello و پمپ های سیرکولاتور ARMSTRONG و انواع شیر کنترل های TS در سراسر ایران به منظور ارتفا سطح تکنولوژی در صنعت تاسیسات و آشنایی تولید کنندگان داخلی با محصولات مدرن، صرفه جویی در مصرف سوخت و انرژی ، به روز کردن صنعت تاسیسات حرارتی و برودتی ایران. ارتقا راندمان و بازده در بخش تجهیزات و وسایل گرمایی ، در کنار استفاده بهینه از منابع سوخت و سرمایه های ملی.
* 1383 گسترش و توسعه شبکه فروش در سراسر ایران همگام با تجهیز و توسعه دفاتر و فروشگاههای پیشگامان ، با افزایش مجموع مساحت آنها به بیش از 3000 متر مربع .
* 1384 شروع فعالیت واحدهای تخصصی (بازرگانی بین المللی ، مهندسی فروش) و ارائه خدمات مشاوره فنی در طرح ای تاسیساتی.

Aermec conditioning systems work, study, rest, and where better to experience feelings

دفتر مشهد

دفتر تهران